Formularz kontaktu

Zainteresowany ofertą naszych usług szkoleniowo-doradczych? Wyślij wiadomość, na pewno odpowiemy!

4 kwi

Jak przygotować się do wydania sprawozdania z badań w technice PCR i real-time PCR

Zajmujesz się techniką PCR oraz real-time PCR i wydajesz sprawozdania z badań? Sprawdź prawidłowo przygotować się do wydania sprawozdania.
8 kwi
h. 09:00

Program Rozwoju Zawodowego- Kierownik ds. Jakości Poziom II.

Szkolenie dla osób, które rozpoczynają pracę lub posiadają krótki staż pracy w laboratorium ze wdrożoną normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02. Kompleksowe szkolenie obejmujące 3 poziomy zaawansowania. Czas trwania: 7 dni (łącznie 56 h dydaktyczne).
8 kwi

Parametry istotne w badaniach fizykochemicznych wody – mętność i barwa- Nowość.

Szkolenie dla pracowników laboratorium fizykochemicznego, na którym dowiesz się jak dobrać odpowiednią metodę badań wody i ścieków.
9 kwi

Nadzór nad systemami monitoringu ciągłego emisji zanieczyszczeń do powietrza wg. PN-EN 14181:2015.

Szkolenie dla specjalistów ds. ochrony środowiska i dozoru technicznego w przedsiębiorstwach, prowadzących nadzór nad automatycznymi systemami pomiarowymi (AMS).
9 kwi

Akademia Prawa Ochrony Środowiska

Szkolenie dla przemysłu i administracji z Prawa Ochrony Środowiska, na którym poznasz aktualne i planowane zmiany oraz zaktualizujesz i usystematyzujesz swoją wiedzę w zakresie korzystania ze środowiska oraz najważniejszych obowiązków w zakresie korzystania ze środowiska wynikających z aktualnych przepisów prawnych.
9 kwi

Raportowanie ESG i taksonomia. Obowiązki dla specjalistów ochrony środowiska w firmach.

Raportowanie ESG dla ochrony środowiska w praktyce. Obowiązek raportowania ESG będzie dotyczył każdej polskiej firmy. To tylko kwestia czasu. Na ten moment proces ten może wydawać się skomplikowany. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenie...
9 kwi

Akademia Prawa Ochrony Środowiska

Szkolenie dla przemysłu i administracji z Prawa Ochrony Środowiska, na którym poznasz aktualne i planowane zmiany oraz zaktualizujesz i usystematyzujesz swoją wiedzę w zakresie korzystania ze środowiska oraz najważniejszych obowiązków w zakresie korzystania ze środowiska wynikających z aktualnych przepisów prawnych.
9 kwi

Analiza śladu węglowego- wprowadzenie teoretyczne oraz warsztaty obliczeniowe CF.

Szkolenie dla osób pracujących w różnych branżach, przed którymi stoją wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem oraz przygotowujących projekty, w których jednym z wymaganych elementów jest analiza śladu węglowego.
10 kwi

Podstawy chromatografii gazowej - kurs dla początkujących.

Podczas szkolenia nauczysz się sposobów zapobiegania oraz radzenia sobie z najczęstszymi problemami pojawiającymi się podczas pracy z chromatografią gazową, dzięki czemu przygotujesz się na wykrywanie i eliminowanie problemów mogących prowadzić do istotnych błędów w analizie GC.
10 kwi

Efektywna sprzedaż usług laboratoryjnych.

Jeśli zajmujesz się sprzedażą usług laboratoryjnych, dzięki szkoleniu nauczysz się przedstawiać oferty za pomocą języka korzyści dla klienta.
10 kwi

Badanie gazów odlotowych. Poradnik poprawnego wykonania pomiaru - czynności przed, w trakcie, i po; czyli to na co każdy wykonujący pomiary powinien zwrócić uwagę.

Szkolenie dla osób zajmujących się emisją, przede wszystkim dla nowo zatrudnionego personelu, na którym zapoznasz się z najbardziej aktualną wiedzą z zakresu badań gazów odlotowych, omówione zostaną wszystkie niezbędne działania od planowania pomiaru i wizji lokalnej do sprawozdania z badań oraz kwestie szacowania niepewności stężenia substancji emitowanej do atmosfery.
11 kwi

Mikrobiologia. Organizmy testowe, a zapewnienie spójności pomiarowej.

Szkolenie dla pracowników akredytowanego laboratorium badawczego, na którym poznasz zagadnienia związane z organizmami testowymi i spójnością pomiarową.
11 kwi

Optymalizacja metody i rozwiązywania problemów w HPLC dla zaawansowanych

Szkolenie dla analityków wprowadzających techniki chromatograficzne do rutynowych analiz, chcących pogłębić wiedzę na temat metod HPLC.
14 kwi

Analiza danych uzyskanych podczas monitorowania ważności wyniku vs wyniki z walidacji

Szkolenie ma na celu wskazanie uczestnikom możliwości wielokierunkowego i skutecznego wykorzystania procesu monitorowania ważności wyników do wspierania innych obszarów działalności laboratoryjnej.
14 kwi

Badanie mikroklimatu w środowisku pracy wg PN-EN ISO 7730:2006, PN-EN ISO 7243:2018-01 i PN-EN ISO 11079:2008.

Szkolenie dla pracowników laboratorium badawczego, w obszarze badania środowiska pracy lub laboratorium ubiegającego się o akredytację, na którym zdobędziesz umiejętności w zakresie identyfikacji środowiska termicznego i badania parametrów środowiska termicznego zgodnie z wymaganiami norm i przepisów prawa.
15 kwi

Wybór, weryfikacja, walidacja i ocena niepewności fizykochemicznych metod badawczych zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02- ćwiczenia warsztatowe.

Biorąc udział w szkoleniu zapoznasz się z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 w zakresie weryfikacji metod badawczych i oceny niepewności pomiaru.
15 kwi

Pobieranie próbek powietrza, pomiary narażenia inhalacyjnego na aerozole oraz czynniki chemiczne. Strategie badań zgodności z wartościami dopuszczalnymi.

Szkolenie dla pracowników laboratorium akredytowanego w obszarze badania środowiska pracy zgodnie z normami PN-Z-04507:2022-05 i PN-Z-04508:2022-05.
15 kwi
16 kwi

Doskonalenie kompetencji audytorskich zgodnie z systemem zarządzania w laboratorium wg normy PN-EN ISOIEC 17025:2018-02.

Audyt wewnętrzny systemu zarządzania według normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02. Na kursie dowiesz się jak wykorzystać wytyczne normy ISO 19011 oraz PN-EN ISO 17025: 2018-02 na potrzeby prowadzenia audytów wewnętrznych w laboratorium.
Formularz kontaktu

Zainteresowany szkoleniem wewnętrznym? Wyślij wiadomość, na pewno odpowiemy!