Biorąc udział szkoleniu usystematyzujesz swoją wiedzę na temat podstaw teoretycznych i uzyskasz praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania oscylacyjnej spektroskopii w podczerwieni (FTIR) .
Podczas szkolenia nauczysz się sposobów zapobiegania oraz radzenia sobie z najczęstszymi problemami pojawiającymi się podczas pracy z chromatografią gazową, dzięki czemu przygotujesz się na wykrywanie i eliminowanie problemów mogących prowadzić do istotnych błędów w analizie GC.
Szkolenie dla pracowników Laboratorium z zakresu wymagań zawartych w normie akredytacyjnej dotyczących realizacji procesu potwierdzenia ważności wyników badań w analizach instrumentalnych.
Jeśli pracujesz w laboratorium pomiarowym i badawczym, posiadającym akredytację wg. ISO 17025 i wykorzystujesz w swoich badaniach chromatografię jonową dowiedz się- jak rozwiązać problemy związane z analizą oraz jak prawidłowo prezentować wyniki analiz zgodnie z obowiązującymi Rozporządzeniami.
Jeśli jesteś analitykiem wprowadzającym metody spektrofotometryczne do rutynowych analiz w swoim laboratorium i chcesz pogłębić swoją wiedzę w obszarze analiz metod spektrofotometrycznych.
Celem szkolenia jest przedstawienie wymagań zawartych w normie PN-EN ISO/IEC 17025: 2018-02 w odniesieniu do prawidłowej realizacji procesu związanego z wyborem, weryfikacją i walidacją metod chromatograficznych
Szkolenie skierowane do osób pracujących na co dzień z chromatografią gazową oraz wykonujących walidację metody oraz procedury oceny niepewności pomiaru.
Szkolenie skierowane do osób wykonujących analizy metodą chromatografii cieczowej (LCMS), HPLC lub chromatografii jonowej, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na ten temat.
Szkolenie dla osób pracujących w laboratorium, przygotowujących się do wykonywania badań w analizach klasycznych w tym metodami spektrofotometrycznymi, wagowymi, potencjometrycznymi, miareczkowymi.
To szkolenie jest dla Ciebie jeśli jesteś analitykiem wprowadzającym techniki chromatograficzne do rutynowych analiz w swoim laboratorium lub pragniesz pogłębić swoją wiedzę na temat metod HPLC.
Biorąc udział szkoleniu usystematyzujesz swoją wiedzę na temat podstaw teoretycznych i uzyskasz praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania oscylacyjnej spektroskopii w podczerwieni (FTIR) .
Podczas szkolenia poznasz sposoby eliminowania interferencji występujących w ICP-OES, co umożliwi samodzielne rozwiązywanie problemów związanych z metodą ICP-OES oraz dowiesz się jak przeprowadzić walidację/weryfikację metody ICP-OES.
To szkolenie jest dla Ciebie jeśli jesteś analitykiem wprowadzającym techniki chromatograficzne do rutynowych analiz w swoim laboratorium lub pragniesz pogłębić swoją wiedzę na temat metod GC.
Podstawowym celem szkolenia jest przedstawienie praktycznego zastosowania metod przygotowania próbek wykorzystywanych w badaniach klasycznych oraz instrumentalnych.
Jesteśmy nowoczesną firmą szkoleniową - Specjalizujemy się w prowadzeniu działalności edukacyjnej w obszarach: laboratorium, ochrona środowiska. Jesteśmy w ścisłej czołówce firm szkoleniowych w Polsce.