O firmie

CE2 Centrum Edukacji powstało w 2003 roku.  W ciągu tego czasu poznaliśmy tysiące uczestników szkoleń, setki firm i wielu przyjaciół, którzy przyczynili się do naszego sukcesu w myśl dewizy - Twoja wiedza nasza pasja.

CE2 Centrum Edukacji|Firma szkoleniowa doradcza|Doradztwo|Opracowania|Ekspertyzy| _

Jesteśmy nowoczesną firmą szkoleniową - Specjalizujemy się w prowadzeniu działalności edukacyjnej w obszarach: laboratorium, ochrona środowiska. Jesteśmy w ścisłej czołówce firm szkoleniowych w Polsce. Prowadzą je dla nas profesjonalni trenerzy, konsultanci, eksperci, którzy łączą specjalistyczną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem. Proponujemy Państwu bogatą ofertę szkoleń otwartych zarówno jedno, dwu jak i trzydniowych organizowanych w najpiękniejszych kurortach jak i w największych miastach Polski. 

Wiedza i integracja - Specjalizujemy się również w organizacji szkoleń zamkniętych – organizowanych dla firm uwzględniając wszystkie preferencje i życzenia naszego klienta. W trakcie tych szkoleń pracownicy największych firm w Polsce zdobywają specjalistyczną wiedzę branżową ale także integrują się. Realizujemy szkolenia rozwijające umiejętności "miękkie" w formie warsztatów, zajęć terenowych oraz inne, dzięki którym Twój zespół usprawni komunikację w zespole w niestandardowy sposób.

Oferujemy usługi doradcze - Działalność konsultingowa obejmuje doradztwo techniczno-prawne w zakresie ochrony środowiska, wykonanie opracowań wymaganych prawem ochrony środowiska opracowanie dokumentacji systemu zarządzania w laboratorium badawczym i wzorcującym oraz przygotowanie laboratorium do akredytacji.

Współpracujemy z CE2 Tech Consulting - Firmą, która specjalizuje się w pomiarach kontrolnych systemów monitoringu ciągłego: procedura AST i QAL2. Wykonuje pomiary okresowe, odbiorowe, pomiary sprawdzające skuteczność urządzeń ochrony powietrza i do PRTR. CE2 Tech Consulting wraz firmą CE2 Centrum Edukacji tworzy Grupę CE2.

Przedsiębiorstwa te wspólnie świadczą kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska dla najbardziej wymagających klientów.

Od ponad 14 lat klientami Grupy CE2 są duże, średnie i małe firmy produkcyjne, które obsługujemy w zakresie szkoleń, doradztwa i usług pomiarowych.

Współtworzymy Polskie Stowarzyszenie Laboratoriów Emisyjnych - Ideą stowarzyszenia jest współpraca oraz integracja branży Laboratoriów Emisyjnych oraz tworzenie zasad zdrowej konkurencji na rynku.  
 

OK

OK