Aktualności

Najnowsze informacje.

Wesołych Świat Wielkanocnych

08.04.2020

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim naszym Klientom, Ekspertom i Przyjaciołom moc gorących i serdecznych życzeń zdrowia, szczęścia, a przede wszystkim nadziei na lepsze czasy. Niech słoneczko wiosenne i budząca się przyroda dodaje Wam sił.

więcej

Szkolenia on-line

11.03.2020

Od 16.03 do 15.04 wszystkie szkolenia CE2 Centrum Edukacji będą prowadzone w formie webinarów (szkolenia on-line). Terminy pozostają bez zmian. Wszelkich informacji udzielamy mailowo i telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu.

więcej

XII Warsztaty Emisyjne PSLE

21.02.2020

To już XII Warsztaty Emisyjne organizowane przez CE2 Centrum Edukacji pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Laboratoriów Emisyjnych dla przemysłu, administracji i laboratoriów emisyjnych. Więcej informacji na: www.warsztatyemisyjne.pl

więcej

II Ogólnopolskie warsztaty akustyczne dla przemysłu. Skuteczne metody redukcji hałasu do środowiska.

07.01.2020

Warsztaty akustyczne to wiedza o hałasie dedykowana dla przemysłu: dla działów technicznych, ochrony środowiska i inwestycyjnych. 

więcej

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

18.12.2019

Wszystkim Klientom,Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.
 

więcej

Zobacz wszystkie...


 
 

OK

OK