X Warsztaty Emisyjne - Realizacja wymagań konkluzji BAT dla przemysłu w zakresie monitoringu emisji zanieczyszczeń do powietrza

czwartek, 2018-09-13

Czy jesteś pewien, że właściwie interpretujesz przepisy i wiesz jak dostosować się do wszystkich wymagań?

Tylko na X Warsztatach zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat ciągłego monitoringu emisji zanieczyszczeń do powietrza.
Tylko u nas spotkasz się z wysokiej klasy ekspertami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.
Tylko u nas wiedza prawna, normatywna i techniczna podana „na tacy”, czyli wszystko o monitoringu ciągłym procesów spalania.

Biorąc udział w X Warsztatach Emisyjnych:

 

  • Rozwiejesz wątpliwości - uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w zakresie przygotowania się do realizacji wymagań monitoringowych zapisanych     w Konkluzjach BAT.
  • Zmniejszysz koszty swojej działalności - dowiesz się jak sprostać nowym wymaganiom, jak dostosować monitoring emisji do Twojej instalacji. W jakich przypadkach istalować AMS, a w jakich pozostać przy pomiarach okresowych ? Dzięki temu zaoszczędzisz czas, pieniądze i efektywnie zaplanujesz oraz zakończysz inwestycje.
  • Zdobędziesz niezbędą wiedzę - pozbasz swoje obowiazki w zakresie nowych wymagań pomiarowych emisji zanieczyszczeń do powietrza, dzięki czemu będziesz działał zgodnie z prawem i przy jednoczesnym uwzględnieniu strony ekonomicznej.
  • Zdobędziesz wiedzę na temat urządzeń, które pomogą Ci skutecznie ograniczyć nadmierną emisję zanieczyszczeń do powietrza z Twojej instalacji. Dzięki temu podejmiesz właściwe inwestycje mające na celu dotrzymanie wymaganych standardów emisyjnych oraz wartości dopuszczalnych. 
  • Uzyskasz informację jak dobrać nowe systemy AMS i jakie wymagania techniczne w związku z tym należy spełnić, co zaowocuje niską awaryjnością systemu i uniknięciem kar za niedotrzymywanie wymagań prawnych.

Więcej informacji w tym program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo TUTAJ

Dowiedz się więcej!

Pobierz informacje

KARTA ZGŁOSZENIOWA  DOC   PDF

Dołączone pliki:

powrót


 
 

OK

OK